BÖLGE HALI YIKAMA LOGO
BÖLGE HALI YIKAMA HAKKIMIZDA YIKAMA AŞAMALARI FOTO GALERİ İLETİŞİM ADRESLERİ
24 SAATTE HALI TEMİZLİK
Pazar Cumartesi Günleri Açık Halı Yıkama
TELEFONLAR
ÜCRETSİZ SERVİS
Halı Yıkama Blogger Sayfası

HALI YIKAMA AŞAMALARI


Temizleme hizmetlerinde doğru tercih nasıl olmalıdır derseniz, dengenin önemine vurgu yapmak istedik. Çünkü seçeceğiniz firmanın daha önce birileri tarafından kullanılıp kullanılmadığını araştırmanız, sizler için özel bir detay sağlayacaktır. Kişilerin kendileri için sağladığı hemen hemen her türlü çalışma fikri adına, makineli sistem mi yoksa farklı bir sistem mi yıkama yaptığını sorgulamak gerekiyor. Bölge Halı Yıkama sizlere halılarınızda, koltuklarınızda, yorgan ve battaniyelerinizde kusursuz hijyen ve temizlik vaadetmektedir.

Kusursuz Halı Temizliği Nasıl Olmalıdır?
Gerekirse bir adet halınızı deneme olarak gönderin. Temizleme işlemleri bu sayede daha rahat ve daha kolay bir şeklide güncellenecek, organize edilecek ve beğenirseniz devamını da o şeklide göndermeye devam edeceksiniz. En kaliteli tercihler, doğru yapılan tercihlerdir ve bunlar için de ya çevrenizden öneri (emin olun çevrenizde firma kullananlar vardır bu konuda size rahatlıkla fikir verebilirler) alabilirsiniz. Ardından tüm işlemler artık doğru tercihler üzerine yapacağınız seçimlerle bizzat ilgili.

Halılarınızı Ücretsiz Servis Hizmetiyle Adresten Alıp Adresinize Teslim Ediyoruz
Ümraniye, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe ilçelerinin tüm mahallelerine ücretsiz servis aracımızla her gün hizmet vermekteyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizlerle çalışmaya başladığınız andan itibaren kalitemizi anlayacağınızı ve bundan sonraki süreçte süreklilik arz eden bir çalışma hizmet talebiniz olacağını sizlere garanti ediyoruz. Değerli halılarınızı hiç sorunla karşılaşmadan kusursuz ve temizlik konusunda 1. kalitede teslim aldığını gördüğünüzde firmamızla uzun süreli olarak hizmet almaya devam edeceksiniz. Kaliteli temizlik maddeleri ve kullanmış olduğumuz profesyonel ekipmanlar ile yapılan temizliğin yerini hiçbir şey tutmaz bizlerde bu aşamada sizlere en iyi temizlik garanti hizmet sunmanın keyfini çıkarıyoruz.

Halı Yıkama ve Kurutma
Leke çıkarma, halılarda yer alan lekeler her zaman kesin sonuçlar vermesede bir çok lekeyi sorunsuz olarak çıkarabilmeyi sağlayan özel leke çıkarıcı solüsyonlarımız bulunmaktadır. Örneğin boya türünde lekeler için çözüm üretemeyiz, Boya tarzında lekeler halı ipliklerinin içine işleyip kuruması sonucu halılardan çıkarılması imkansız hal alabiliyor. Bizler çıkarılabilmesi mümkün olan lekeler için çözümler üretmekteyiz. Boya, oje tarzında lekeler için çalışmamız bulunmamaktadır.

Kapalı kurutma odalarında kurutma, firmamızda temizlik ve sıkma işlemleri biten tüm halılar özel olarak hazırlanan izolasyon kaplamalı kapalı kurutma odalarında kurutulmaktadır. Yaz veya kış mevsimi farketmez sürekli olarak kapalı kurutma odalarında halıları kuruturuz Bu sayede halılarda dış etkenlere maruz kalmadan çok hızlı şekilde kurumaları sağlanır ve Teslimat süreleri bu sayede daha da kısalmış olur.

Paketleme ve servis hizmetleri, halılar son aşamaya geldiğinde temizlik süreçleri tamamlanmış askıda kurutulmaları sağlanmış olarak kalite kontrol ve paketleme aşamasına gelir hiç bir sorun olmadığı gözle kontrol edilir ve halılar paketleme yapılır, Paketleme işlemi biten halılar ertesi gün servis araçlarımızla dağıtıma çıkar ve çok kısa süreler içinde teslimatlarını gerçekleştiririz. Profesyonel ekipmanlar ve deneyimli personellerimizle ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

ŞİRKETİMİZDE HALILARINIZI NASIL TEMİZLERİZ
Halılarınız fırçalama makinesiyle bitkisel bazlı halı şampuanı ve sertlik derecesi ayarlanmış sularımızla yıkanmaktadır.

Durulama ve Sıkma
Fırçalama sonrasında halılar yüksek basınçlı sertliği ayarlanmış su ile durulandıktan sonra santrifüj-sıkma makinasında sıkılarak içindeki su ve kimyasallardan arındırılır.

Asma ve Kurutma
Sıkma makinesinden çıkan halılarınız kapalı ve yarı açık kurutma odalarında kurutmaya bırakılır.

Paketleme ve Servis
Kurutma işleminden sonra halılarınızın son kontrolleri yapılır, müşterilerimize hazır hale getirilerek adresinize servis elemanlarımız tarafından teslim edilir.

Halı Yıkama Önerilerimiz:
Halınızı silkelemeyiniz ve çırparak temizlemeye çalışmayınız, uygun periodlarda elektrikli süpürge ile zorlamadan süpürünüz. Ev tipi makinalarla yapacağınız ara temizliklerde yıkamadan sonra durulama yapınız. Herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan ancak profosyonel bir firmanın vereceği bilgi doğrultusunda müdahale ediniz. Sivri ayaklı eşyaları halı üzerine mümkün olduğunca koymayınız.

Halınızı güneş ışığına direkt maruz bırakmayınız. Mümkünse 2-3 ayda bir yönünü değiştirerek kullanınız. El dokuma halılarınızın bozulan saçaklarını, bozulma halının kendisine inmeden onartmalısınız. Bu tür halılarda overlok yaptırmak yerine orjinal saçak tercih etmelisiniz. Uygun zamanlarda ara temizlik yapmanız, halınızın hiç profesyonel temizlik istemeyeceği anlamına gelmez. Normal kullanımdaki bir halı temiz bile gözükse ortalama 7-10 ay arasında profesyonel bir firma tarafından temizlenmelidir.

HİZMETLERİMİZ
- Her cins halı yıkanır.
- Su baskınları vakumla çekilir.
- İstenilen her halıya overlok çekilir.
- Eski Halılar ve çürüyen halısaçakları tamiri yapılır.
- Halıfleksleri yerinde yıkanır.
- Kanepe ve koltuk yıkanır.
- Yorgan ve battaniye yıkanır.

SOSYAL MEDYA
Bölge Halı Yıkama Google Plus Sayfası Bölge Halı Yıkama Facebook Sayfası



2015 - © Tüm hakları Bölge Halı Yıkama Servisi firmasına aittir. İzinsiz içerik kullanılamaz.   DMCA.com Protection Status